Пт. Лют 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Рівнерада зробила перший крок до велодоріжок

Рівненська міська рада отримала сертифікат учасника Рівненського партнерства. Результатом реалізації проєкту стане створення рекреаційно-туристичного об’єкту, що може суттєво покращити умови дозвілля рівнян та мешканців сусідніх населених пунктів.

Цей сертифікат став результатом копіткої роботи керівництва міста Рівного та управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Рівненської міської ради в координації з провідними експертами U-LEAD та представниками громад, що межують з м.Рівним. Створеного за методичної підтримки проєкту “Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку”.

За участі представників Рівненської міської ради, зокрема, С.Паладійчука та Р.Ширка, голів та проєктних менеджерів Олександрійської, Шпанівської та Корнинської об’єднаних територіальних громад, керівника Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Р.Сивого, архітектора Дмитра Котлярова, керівника ГО “Спілка велосипедистів Рівного” Ю.Ойцюся здійснено підготовчі роботи щодо проєкту “Зелена стежка – велосипедно-пішохідна інфраструктура для покращення транспортної доступності між містом Рівне та Корнинською, Олександрійською та Шпанівською ОТГ”.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

About Author