Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Спецназ ДБР виламав двері до музею Гончара (+відео)

Сьогодні, 26 травня, спецназ ДБР виламав двері до державного музею Івана Гончара, а також розштовхав журналістів і народних депутатів. Відомо, що директора музею Петра Гончара правоохоронці не пускають до приміщення.

Представники ДБР, не показавши жодних документів виламали двері державного музею Івана Гончара і незаконно проникли в будівлю.

Хто за це буде платити? Там велика колекція картин – на кілька мільйонів. Я взяв на зберігання велику колекцію, яка належить родині Порошенків. – обурюється директор музею Петро Гончар.

Нагадаємо, 26 травня, о 11:00 Державне бюро розслідувань викликало Порошенка на допит. Його хотіли допитати як свідка у межах кримінального провадження про незаконне переміщення через кордон України 43 картин всесвітньо відомих художників.

Також, як повідомляють журналісти hromadske, на виставці представлені оригінали митних декларацій усіх 43 картин, їхній перелік і платіжні доручення на оплату, зроблені з особистого рахунку Порошенка після сплати усіх податків державі.

Сьогодні, 26 травня, об 11:00 подивившись відосик з боку Державного бюро розслідувань про розслідування факту таємного ввезення і вивезення 43 робіт видатних митців, які пов’язані з Україною, я хочу сказати, що зараз ми присутні на відкритті дуже важливої виставки, – сказав Порошенко під час відкриття виставки картин у музеї Гончара.

На місці вторгнення ДБР до музею присутній народний депутат від партії “Європейська Солідарність” Артур Герасимов. За його словами, “справа про картини” стосується 1995 року.

Це означає тільки одне, що вони (в ДБР) нічого не можуть знайти за той період, коли Петро Порошенко був президентом України. А тому що нічого немає. Все відбувалося згідно закону. – зазначив Артур Герасимов.

Про це повідомляють Букви. Світлина фотографа Євгея Войніча.