Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Стартував челендж підтримки місцевих виробників

Нова Facebook-ініціатива покликана на підтримку виробників-підприємців рідної Рівненщини. Її організатором стала народна депутатка, Соломія Бобровська. Відтак некомерційний челендж #РІВНяйся_на_власнЕ стартував.

Допомогти місцевому бізнесу можна просто зробивши безкоштовну промоцію та купуючи продукти місцевих виробників. Саме для цього створена ініціатива #РІВНяйся_на_власнЕ.

#РІВНяйся_на_власнЕ

У цей непростий карантинний час всі підприємці зазнають шалених втрат. А успішна та налагоджена робота місцевого бізнесу – гарантія наповнення нашого бюджету, як наслідок – благоустрою регіону. Тому якщо СВІЙ піде до СВОГО виробника купувати СВОЄ, це допоможе нашій області втриматися на плаву, давати робочі місця, розвивати місцеву економіку. – пише організатор челенджу, Соломія Бобровська, у соцмережі Facebook.

Також, народна депутатка, Соломія Бобровська, розповідає про семантику взаємної підтримки населенням місцевого бізнесу:

До речі, вислів “Свій до свого по своє” був в активному вжитку в 1920-1930 рр. на Галичині, коли люди об’єднувалися, щоб протистояти експансії іноземного капіталу і заохочували розвиток вітчизняного виробництва. Це допомогло за період з 1921 до 1939 збільшити кількість власних кооперативів вшестеро.

Взяти участь у челенджі просто:

  • викладаємо фото, чи відео з продукцією рівненського виробника;
  • описуємо декількома словами, чому ви обрали саме цей продукт;
  • ставимо хештег #РІВНяйся_на_власнЕ;
  • пишемо в коментарях, кого з рівненських виробників ще знаємо.

Про це повідомляє організатор челенджу, Соломія Бобровська, у соцмережі Facebook.