Тетяна Лукашевич стала першою лауреаткою мистецької премії Косміаді

Опубліковано: 26 Березня 2020

Цьогоріч міську мистецьку премію імені Георгія Косміаді вручили мисткині Тетяні Лукашевич. Вперше за 8 років існування премії її отримала прекрасна половина мистецького Рівного . Через карантин, вручення премії відбулося без присутності глядачів та участі лауреатів попередніх років.

Тетяна Лукашевич отримала відзнаку за творчу діяльність і виставкові проєкти, над якими працювала минулі три роки. Зокрема, 4 березня у арт-кластері Острозької академії відкрилася її виставка “Текстильні діалоги”.

У текстильному світі Тетяни Лукашевич переплітаються триєдність Неба, Землі, Людини. Її батіки і гобелени зачаровують тонкою містикою та глибиною філософією. Вибрані художні витвори мисткині можна переглянути у мистецькому альбомі “Тетяна Лукашевич. Гобелен. Батик”.

Влітку тогоріч художниця організувала пленер у Гощі. Там разом з 12 художниками вони відкрили для себе і цінителів акварельного мистецтва мальовничий куточок Рівненщини.

До слова, мистецьку премію започаткували ще у 2012 році. Нею відзначають кращих митців міста Рівне в галузі образотворчого мистецтва (живопис, скульптура, графіка, декоративне мистецтво).

Її лауреатами у різні роки стали такі відомі рівняни, як Костянтин Литвин, Анатолій Мартиненко, Микола Годун, Олександр Гурістюк, Руслан Хвесь та Микола Сівак.

Усім лауреатам премії імені Григорія Косміаді, вручають диплом, нагрудний знак та грошову премію. Цьогоріч вона склала 14 тисяч гривень.

Берислава Сова

Читати наступну статтю

До понеділка в'їзд до Рівного буде без блок-посту

Чт Бер 26 , 2020
Питання про встановлення блокпостів на в'їздах до обласного центру розглянуть у понеділок. Рішення відтермінували і будуть узгоджувати спільно з МВС.
У Рівному працюватимуть тільки аптеки, АЗС та продуктові