Вт. Лип 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

“Твої новини” про Кроноспан

Вже у цю неділю, 9 лютого о 14:00 в Рівному на Майдані Незалежності відбудеться мирна екоакція-протесту проти будівництва у Городку деревообробного заводу “Кроноспан”.

Холівари щодо теми “Кроноспану” породжують усе нові інформаційні ресурси-одноденки, що обливають брудом діяльність громадських активістів та розповсюджують фейки мережею.

На “новостворенній” facebook сторінці “Твої новини” читаємо наступне:

Жодна акція протесту на Рівненщині ще нетхнула такою відвертою проплаченістю.
Що чекати далі? Завезених автобусами тітуханів? Штурму адмінбудівель бандотою?
Раз ці люди почали не криючись проплачувати відверту чорнуху, то вони готові на будь-які провокації. Навіть з людськими жертвами. Їм чим гірше в області – тим краще!

Єдиний пост на сторінці “Твої новини” у мережі Facebook

Рівненські екоактивісти б’ють на сполох та закликають свідомих громадян прийти у цю неділю на майдан Незалежності. Зокрема, ось що пише відома громадська екоактивістка Оксана Майборода у відповідь на усю цю “чорнуху”:

Утворені нещодавно твої новини регулярно постить та спонсорує маніпуляції щодо громади, яка виступає проти кроноспану. Хоча в самої виникала ідея скинути кошти Екоклуб на рекламу важливої інформації щодо розрахунків забруднення від планованої діяльності. Ще, тут важливо розуміти, що боротьбу громади за чисте довкілля, хтось дуже хоче представити у вигляді проплаченої. І що мене в цьому пості найбільше турбує, що вже фактично оголошено провокацію, яку готують. Сподіваюсь, Патрульна поліція Рівненської області слідкуватиме за порядком і не допустить анонсованих загроз мирному протесту.

P.S. Натомість у “Твої новини” можемо прочитати, зокрема про “Екоклуб” наступне: “А звіт з ОВД корпорації “Свіспан” 2019 року взагалі немає жодного зауваження, ні від активістів, ні від професорів-екологів” водного» університету”, ні від “Екоклубу”.

About Author