Пт. Лип 30th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Україна готує евакуацію ще 10 українців з Китаю

Міністерство закордонних справ і Міністерство інфраструктури розпочинають підготовку до другої евакуації українців з Китаю.

Про це міністр закордонних справ Дмиро Кулеба сказав на брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу МЗС задля реагування на поширення коронавірусу COVID-19 у світі.

– Ми разом – Міністерство закордонних справ разом з Міністерством інфраструктури – розпочинаємо підготовку другої евакуації наших громадян з Китаю, – заявив Кулеба, – Наразі посольству України відомо про 41 громадянина, які перебувають в Ухані, з них – десятеро виявили бажання евакуюватися, – наголосив Кулеба.

Спалах викликаного новим коронавірусом захворювання був зафіксований наприкінці грудня 2019 року в найнаселенішому місті Центрального Китаю – 12-мільйонному Ухані. 20 лютого 2020 року 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з Уханя, помістили на скандально відому 14-денну обсервацію у медичному центрі “Нові Санжари” на Полтавщині. 5 березня обсервація завершилася.

Спочатку Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила надзвичайну ситуацію через коронавірус, а 11 березня – пандемію вірусу у світі.

Про це повідомив УНІАН.