“Велике будівництво” на Рівненщині продовжать незважаючи на карантин

Опубліковано: 26 Березня 2020

Реалізація проєкту “Велике будівництво” буде продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину.

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій.

Велике будівництво” – це спільний проєкт Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні.

Погоджуюсь з Президентом, що навіть маючи такий серйозний виклик, як пандемія, ми не вправі зупинити країну. Тому національний проєкт продовжує свою роботу і на Рівненщині. При цьому важливо вживати усіх заходів безпеки при будівництві з метою протидії поширенню коронавірусу, – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Він нагадав, що цьогоріч на Рівненщині планується будівництво або реконструкція 73 км доріг, 5 шкіл, 5 дитсадків, 5 стадіонів та 7 приймальних відділень в опорних лікарнях.

Кошти спрямують на будівництво Озерецької школи, що у Володимирецькому районі. Реконструюють Дубровицький НВК, Малівську школу Демидівського району, Корнинський та Жобринський навчальні заклади Рівненського району.

Щодо дитячих садків, то будівництво передбачається в Березному, а реконструкція – в селах Горбаків Гощанського, Новоукраїнка Млинівського, Переброди Дубровицького районів та у смт Клесів, що на Сарненщині.

Щодо об’єктів спортивної інфраструктури – будівництво спорткомплексу в Сарнах, спортивно-оздоровчого комплексу в Дубровиці та культурно-спортивного закладу в селі Бродниця Зарічненського району. Також планується реконструкція басейну в Дубні та стадіону “Колос” у Костополі.

Окрім цього, для Рівненської області затверджено реконструкцію та укомплектування 7-ми приймальних відділень в опорних лікарнях. До переліку віднесли обласну клінічну лікарню, міські лікарні у Рівному та Дубні, Сарненську, Березнівську, Володимирецьку та Рокитнівську центральні районні лікарні.

Нагадаємо, у 2020 році на “Велике будівництво” на Рівненщині планують спрямувати 210 млн грн. Залучатимуть кошти із державного, обласного, районного та місцевого бюджетів.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

На Рівненській АЕС призначили нового начальника модернізації

Чт Бер 26 , 2020
25 березня начальником відділу модернізації та реконструкції (ВМтаР) на Рівненській АЕС призначено Єгора Кузьмича.
На РАЕС введено у експлуатацію комплекс з переробки радіоактивних відходів