Сб. Гру 9th, 2023

Спецкор

Головні новини України

“Велике будівництво” на Рівненщині продовжать незважаючи на карантин

Реалізація проєкту “Велике будівництво” буде продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину.

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій.

Велике будівництво” – це спільний проєкт Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні.

Погоджуюсь з Президентом, що навіть маючи такий серйозний виклик, як пандемія, ми не вправі зупинити країну. Тому національний проєкт продовжує свою роботу і на Рівненщині. При цьому важливо вживати усіх заходів безпеки при будівництві з метою протидії поширенню коронавірусу, – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Він нагадав, що цьогоріч на Рівненщині планується будівництво або реконструкція 73 км доріг, 5 шкіл, 5 дитсадків, 5 стадіонів та 7 приймальних відділень в опорних лікарнях.

Кошти спрямують на будівництво Озерецької школи, що у Володимирецькому районі. Реконструюють Дубровицький НВК, Малівську школу Демидівського району, Корнинський та Жобринський навчальні заклади Рівненського району.

Щодо дитячих садків, то будівництво передбачається в Березному, а реконструкція – в селах Горбаків Гощанського, Новоукраїнка Млинівського, Переброди Дубровицького районів та у смт Клесів, що на Сарненщині.

Щодо об’єктів спортивної інфраструктури – будівництво спорткомплексу в Сарнах, спортивно-оздоровчого комплексу в Дубровиці та культурно-спортивного закладу в селі Бродниця Зарічненського району. Також планується реконструкція басейну в Дубні та стадіону “Колос” у Костополі.

Окрім цього, для Рівненської області затверджено реконструкцію та укомплектування 7-ми приймальних відділень в опорних лікарнях. До переліку віднесли обласну клінічну лікарню, міські лікарні у Рівному та Дубні, Сарненську, Березнівську, Володимирецьку та Рокитнівську центральні районні лікарні.

Нагадаємо, у 2020 році на “Велике будівництво” на Рівненщині планують спрямувати 210 млн грн. Залучатимуть кошти із державного, обласного, районного та місцевого бюджетів.

About Author