Пн. Жов 3rd, 2022

Спецкор

Головні новини України

З’явилася фейкова viber-розсилка щодо держдопомоги у 800 гривень

З’явилася нова viber-розсилка шахрайського змісту. У ній пенсіонерів сповіщають про ніби-то отримання державної допомоги під час коронавірусу у розмірі 800 гривень.

Розсилка поки не надто масова, проте варто поговорити із своїми рідними. Варто запам’ятати, що жоден банк не потребує таких даних як номер карти, термін дії карти, а також cvv-код. Ці данні не варто не розголошуйте нікому. Вони потрібні шахраям, аби видурити гроші у довірливих громадян.

Також у новій розсилці стоїть незрозуміла цифра у 800 грн цифра. Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень від 16 березня запропонував Уряду, щоб усі пенсіонери, які отримують пенсію менше 5000 гривень отримали з 1 квітня додатково по 1000 гривень.

За деякими розрахнуками, це може обійтися державі в 10 млрд грн.

Пенсійний фонд України на своїй сторінці пояснює, що гроші на особисті банківські картки зарахують невідкладно. Укрпошта забезпечить доставку коштів пенсіонерам додому протягом 5 днів. Тим, кому з різних причин допомогу не доставлять в перші 5 днів, вона буде виплачена разом із пенсією.

Проте виплату буде розпочато тільки після виділення коштів з Державного бюджету. Коли саме це станеться – наразі невідомо.

В випадках отримання незрозумілих дзвінків чи розсилок потрібно звертатися у свій банк. Номер телефону банківських установ є на звороті картки.

Про це повідомляє telegram-канал “По той бік новин”.