Чт. Лют 29th, 2024

Спецкор

Головні новини України

З території України евакуюють громадян Росії, але не всіх

Посольство Росії в Україні приймає заявки російських громадян на евакуацію з України в зв’язку з закриттям регулярного пасажирського сполучення.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на сайт посольства РФ.

Там повідомили, що формують списки “громадян Російської Федерації, які не мають можливості самостійно повернутися на Батьківщину”, і попросили бажаючих звертатися в посольство РФ в Києві по електронній пошті.

На даний момент опрацьовується можливість евакуації російських громадян. У разі прийняття такого рішення Ви будете своєчасно проінформовані, – сказано в повідомленні.

Російське агентство ТАСС уточнило, що звернення громадян РФ приймаються як посольством в Києві, так і генеральними консульствами РФ в Харкові, Львові та Одесі.

У коментарі агентству представник пресслужби посольства сказав, що звернення вже надходять, але не уточнив їх кількість. Там також не знають, коли і яким чином може відбутися евакуація.

У Росії число тих, що заразилися, вчора досягло 199 чоловік. В Україні наразі зафіксовано 21 випадок інфікування COVID-19, три з них – летальні.

About Author