Нд. Чер 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Заходи до 8-9 травня на Володимиреччині частково пройдуть онлайн

Цього року масові заходи до Дня пам’яті і перемоги над нацизмом проводитись не будуть, як повідомляє голова Володимирецької РДА Анатолій Рижий.

Про це повідомляє сайт Володимирець.Сіті. Організатори прийняли рішення замість більшості масових заходів проводити вшанування в онлайн-режимі.

8 травня до пам’ятників та братських поховань жертв війни представники місцевих органів влади (групами до 10 осіб) покладатимуть квіти. Заходи відбудуться із дотриманням карантинних заходів та обмежень.

8 травня на Володимиреччині зокрема покладуть квіти до пам’ятників Матері Вітчизні та борцям за волю України. вшанування проведуть і біля меморіалу убитих в роки війни в урочищі “Смолярня” у самому Володимирці. Подібні заходи пройдуть також в інших населених пунктах району – біля місцевих обелісків, пам’ятних знаків, братських могил, місць захоронень воїнів та масових розстрілів у часи війни.

Мешканців району при цьому просять залишатися дома. Об 11 годині заплановано вшанування жертв Другої світової війни хвилиною мовчання.

Ряд заходів заплановано провести онлайн. Зокрема на офіційній сторінці районного Будинку культури у Facebook пройде онлайн-концерт аматорів Будинку культури (за відеоматеріалами попередніх років).

Заплановані також демонстрації в акаунтах місцевих клубних установ у Facebook відповідних фото та відео. В сільських клубах також долучаться до флешмобу “Фото тих років буремних…”. В бібліотеках району можна буде ознайомитися фотохроніками та озвученими вітальними листівками “Дякуємо діду, прадіду за Перемогу!”.

Районний музей історії презентує у Facebook виставку постерів “Воїни. Історія українського війська” від Українського інституту національної пам’яті.

About Author