Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

У Володимирці 800 будинків можуть залишитись без електропостачання

800 будинків у Володимирці можуть залишитись без електропостачання

Через незаконні дії місцевої влади вісімсот будинків у Володимирці можуть залишитись без електропостачання.

Йдеться про будівлі, заживлені від електричних мереж, що належать Володимирецькій селищній раді, а це 780 споживачів в мікрорайоні “Бурки”.

ПрАТ “Рівнеобленерго” декілька разів ініціювало врегулювання взаємовідносин між суб’єктами ринку електричної енергії – Рівнеобленерго та Володимирецькою селищною радою щодо встановлення за кошт обленерго вузлів обліку на комерційній межі учасників ринку, як того вимагають нормативні документи. Адже згідно з Кодексом комерційного обліку електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 311, споживання електричної енергії без засобів комерційного обліку не допускається.

Попри законні вимоги, наші працівники так і не були допущені до обладнання селищної ради для встановлення засобів комерційного обліку у десяти трансформаторних підстанціях. Складається враження, що Володимирецький селищний голова Осмолович О.Г. усілякими способами затягує вирішення питання встановлення лічильників на комерційні межі, посилаючись на незгоду з тлумаченням нормативних документів, якими у своїй діяльності керується оператор системи розподілу (ПрАТ “Рівнеобленерго”).

Оскільки товариство діє виключно в межах чинного законодавства, про що свідчить роз’яснення НКРЕКП від 21.07.2020 року, власника мереж було попереджено про відключення від електропостачання ТП-283 та ТП-284 Володимирця у разі недопущення персоналу ПрАТ “Рівнеобленерго” для встановлення лічильників. Таким чином, 162 споживачі на вулицях Ринковій, Небесної сотні, Липневій, Довбуша, Пересопницькій, М.Куца, Богуна, опинившись у заручниках у власника мереж – Володимирецької селищної ради, вже 18.08.2020 можуть залишитись без електропостачання.

У разі подальшого перешкоджання встановленню засобів комерційного обліку будуть відключені також решта 8 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ, власником яких є Володимирецька селищна рада – без електропостачання ризикують залишитись загалом 780 споживачів.

About Author