Пн. Гру 11th, 2023

Спецкор

Головні новини України

2,5 тисячі гривень компенсації виплатять рівнянину через неякісне пальне

Рівнянин Юрій Пантелеєв виграв суд проти заправки через неякісне пальне. Суд частково задовольнила позов, присудивши відповідачеві заплатити 1500 грн. матеріальної шкоди та всього лише 1000 грн. моральної.

Нагадаємо, рівнянин судиться із заправкою вже другий рік поспіль. Стверджує, що газ, який залили в його бак на цій АЗС, був неякісним і через це зіпсувався його автомобіль. У 2018 році обидва суди – міський та апеляційний – винесли рішення не на його користь. Наразі справа перебуває у Верховному Суді на розгляді. У тому позові вимагав лише грошової компенсації за витрачені кошти на пальне – це тисяча гривень. А потім подав до суду ще раз – тепер вже з вимогою грошової компенсації за завдану моральну шкоду. І оцінив її у три мільйони гривень, мотивуючи тим, що витратив багато часу і нервів на те, щоб ліквідувати неполадки свого авто та зібрати необхідні докази: усі чеки, підготувати документи, знайти свідка, проконсультуватися.

Перше засідання по цій справі відбулося в середині лютого. Відповідач тоді на нього не з’явився і рішення не було винесене через технічну неможливість переглянути всі докази. 27 лютого відбулося друге судове засідання, на яке цього разу з’явився і представник відповідача, а саме адвокат. Цього разу Юрій Пантелєєв, що подав до суду на заправку “БРСМ”, що на вулиці Костромська в Рівному, виграв суд.

Про це повідомляє група “Типове Рівне” у мережі Facebook.


About Author