Сб. Гру 9th, 2023

Спецкор

Головні новини України

80-річним пенсіонерам надбавлять 700 гривень

Якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд! Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн.

Індексація пенсій буде! А разом з нею – і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат -уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!, – розповіла про поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів Юлія Соколовська.

Юлія Соколовська підкреслює, що Уряд має чітку стратегію розвитку пенсійної системи, в результаті якої пенсія щороку зростатиме для всіх. Так, підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. 

Спочатку найстарші люди віком від 80 років. З урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/місяць. Далі – від 78, ще через рік – від 75 років  тощо“, – наголосила Міністр.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

About Author