На Демидівщині у дітей новий шкільний автобус (скоро вибори)

Опубліковано: 31 Січня 2020

Нардеп Дмитро Соломчук та підприємець Роман Курис посприяли купівлі нового автобуса для дітей села Вербень.

До цього дітей до школи та садочка возили у старій кибитці. Ініціативу приписують нардепу Дмитрові Соломчуку, підтримав її підприємець Роман Курис. Вартість та джерела фінансування такої закупівлі поки що не повідомляли.

Такі добрі справи в мережі відразу пов’язали з майбутніми місцевими виборами, до яких вже активно готуються в області та по всій країні. Новину про купівлю автобуса поширили на сайті ГО “Час-Дій”, одним із засновників якої у 2014 році також був Соломчук.

Нагадаємо, Дмитро Соломчук обраний нардепом від партії “Слуга народу” по списку політсили. До скандалу із однопартійцем Романом Іванісовим, який у підлітковому віці відсидів за групове згвалтування, Соломчук обіймав посаду заступника голови однойменної фракції у Верховній Раді.

Підприємець Роман Курис – власник ЖК “На Щасливому”, один із найуспішнішихших забудовників Рівного. Свого часу він звинувачував керівника ДАБІ Ігоря Мічуду у вимаганні хабара.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

10 зимових цитат від їжачка у тумані

Пт Січ 31 , 2020
"Їжачок у тумані" є одним з наймудріших мультфільмів в світі. Ми зібрали для вас 10 добрих і мудрих "Зимових цитат їжачка у тумані"
10 зимових цитат від їжачка у тумані