Пт. Лют 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

На РАЕС відключено реактор №3

1 лютого 2020 року відбулося відключення енергоблоку №3 Рівненської АЕС від енергомережі. Що саме стало причиною відключення наразі невідомо.

О 2:24 за київським часом енергоблок реактора №3 на Рівненській АЕС був відключений від енергомережі. В даний момент потужність реакторної установки знаходиться на позначці в 35%. Про причини поломки на даний момент нічого не відомо. На місці працюють фахівці, які повинні визначити джерело проблеми. – повідомляє пресслужба НАЕК “Енергоатом”.

До речі у квітні 2019 році в цьому енергоблоці реактора №3 на РАЕС виникла пожежа, яка була викликана загорянням трансформатора. В результаті енергоблок №3 тоді був відключений від мережі для проведення ремонтних робіт.

Станом на 4 годину 1 лютого 2020 року в роботі перебувають енергоблоки №2 та №4 Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1417 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) Рівненської АЕС триває планово-попереджувальний ремонт. Усі роботи проводяться згідно з графіком ремонту. – зазначають у пресслужбі РАЕС.

Протипожежний та екологічний стан на майданчику і території поблизу АЕС знаходиться в межах норми і змін в цих параметрах помічено не було.

About Author