Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Вночі було відновлено роботу енергоблоку №3 РАЕС

Вчора, 29 квітня 2020 року, о 20:05 відбулося короткочасне відключення енергоблоку №3 Рівненської АЕС. Вже близько першої ночі, 30 квітня, енергоблок повернувся до роботи. Радіаційний стан на РАЕС і прилеглій території не змінився і перебуває у межах чинних норм.

Через помилково сформований сигнал захисту щодо втрати збудження турбогенератора ТГ-5 відбулося відключення від мережі енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000). Після з’ясування причин було розпочато операції з пуску блоку. О 0:51 30 квітня ТГ-5 підключено до мережі. За шкалою INES подія кваліфікована рівнем “поза шкалою”. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався і перебував у межах чинних норм. Наразі потужність блоку становить 80% від номінальної через балансове обмеження. – зазначають у пресслужбі РАЕС.

Також на РАЕС зазначають, що минулої доби, 29 квітня, на Рівненській АЕС у роботі перебували усі 4 енергоблоки із сумарним навантаженням 2385 МВт. Було вироблено 57,2 млн кВт год електроенергії. З початку місяця – 1 млрд 623,1 млн кВт год електроенергії та з початку року – 6 млрд 800,5 млн кВт год електроенергії.

На станції наголошують, що радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської АЕС.