Верховна Рада готується до позачергового засідання – Разумков

Опубліковано: 23 Березня 2020

Верховна Рада планує зібратися на позачергове засідання. Про це заявив у ефірі одного з телеканалів увечері 22 березня спікер парламенту Дмитро Разумков.

Перед цим він заперечив, що парламент на карантині.

Парламент не на карантині, парламент працює. Дійсно, в режимі комітетському, однак це не карантин. Народні депутати працюють або очно в комітетах, або так само використовують телекомунікаційні мережі для того, щоб спілкуватися, приймати рішення, і парламент продовжують працювати. Так, ми зменшили кількість людей, які сьогодні відвідують парламент, ми намагаємося вберегти здоров’я і апарату в першу чергу, тому частина людей працюють у віддаленому режимі, – зазначив Разумков.

На питання, чи зможе парламент зібратися, незважаючи на ризик поширення коронавірусу в стінах парламенту, щоб запровадити надзвичайний стан в Україні, спікер відповів, що народні депутати шукають “додаткові механізми”, щоб виконувати свою роботу.

Сьогодні ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради, коли воно відбудеться. Колеги напрацьовують ряд законопроєктів, вони майже готові. Я думаю, що до вечора вони будуть повністю підготовлені в комітетах, – сказав він.

За словами Разумкова, члени Верховної Ради “вирішили відкласти політику до кращих часів”. Дати ймовірного позачергового засідання він не назвав.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

Мешканці Рівненщини задекларували майже 370 млн грн доходів за 2019 рік

Пн Бер 23 , 2020
Станом на середину березня поточного року жителі Рівненщини подали до податкової служби 2319 декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області
На Рівненщині вже приймають податкові декларації